İnsanlar, uzun yıllardır yaşam alanlarını güzelleştirmek için iç mekan dekorasyonu uygulamalarına imza atar. Herkes, evinde veya iş yerinde gözüne hoş gelen nesnelerin bulunmasını ister. Bunun için kendi zevkleri ve ilgi alanlarını yansıtan dekoratif ögelere yer verirler. Doğayı seven ve özlem duyanlar için en güzel dekoratif obje, bitkilerdir. Fakat canlı bitkilerin iç mekan dekorasyonlarının bir parçası olması, oldukça zordur. Çünkü hem özenli ve düzenli bir bakım gerektirir hem de bulunduğu alanı sevmemesi nedeniyle büyümeme ihtimali vardır.

Bu gibi durumlarda kurtarıcı olan yapay bitkiler, iç mekanların dekorasyonunda tamamlayıcı bir rol oynar. En fazla tercih edilen ve sevilen yapay bitkilerin başında da bambu seperatör gelir. Etkileyici ve hoş görünümüyle dikkat çeken yapay bambu seperatör, canlı bir bitkiye benzer. Üstelik bakımı da oldukça kolay ve maliyetleri de bir o kadar düşüktür.

Yapay Bambu Seperatör Nedir?

Yapay bambu seperatör, ev ve iş yerlerinde kullanılan bir tür bitkidir. Yapay olmasına rağmen görünümleri oldukça doğal ve canlıdır. Genellikle iç mekan dekorasyonlarında kullanılır. Bulunduğu alanlara hoş ve estetik bir görünüm kazandırır. Ölçülerinin sabit olmaması nedeniyle özel olarak sipariş edilebilir. Bu da demek oluyor ki isteyen herkes yapay bambu seperatör satın alarak bitkisini kişiselleştirebilir.

Yapay bambu seperatörlerin gövdesi, çoğunlukla gerçek bambudan üretilir. Malzemesi kaliteli olan bir bitki, dış mekan dekorasyonunda da kullanılabilir. Fakat belirtmeliyiz ki yapay bambu seperatör, güneş ışınlarından zarar görebilir. Bu nedenle; ev, iş yeri, AVM, otel gibi kapalı mekanların tasarımında kullanılmaları daha doğru olacaktır.

Yapay Bambu Seperatör Bakımı

Canlı bitkilerin aksine yapay bambu seperatör, dikkatli ve düzenli bir bakım gerektirmez. Üstelik ürünün tamamlanması da oldukça kolaydır. Satın aldığınız bitki size ulaştığında, paket içerisinde yer alan dekoratif taşları yine paketten çıkan saksıya dökmelisiniz. Bambuları ise belirli aralıklarla saksıya yerleştirerek işlemi tamamlamalısınız. Bu işlem, öylesine kolaydır ki kısa bir süre sonra tasarımınıza dahil edebileceksiniz. Böylece bitkinin bakımını yapmaya başlayabilirsiniz.

Yapay bambu seperatör ürününüzü monte etmenizin ardından, belirli aralıklarla temizlemeniz gerekir. Saksı ve bambu yapraklarını silmeniz, ürünün bakımı için yeterli olacaktır. Kısacası, bambu seperatörün hiç zahmet etmenize gerek kalmadan yaşam alanınızı güzelleştireceğini söyleyebiliriz.

Neden Yapay Bambu Seperatör Satın Almalıyım?

Bir bitki satın almak istediğinizde, karşınıza binlerce seçenek çıkacaktır. Peki, neden mi bambu seperatör almanızı öneriyoruz? Kısaca açıklayalım:

·       Uzun ömürlüdür.

·       Estetik ve hoş görünür.

·       Canlı bitkilerin aksine ışıklandırma ve sulama istemez.

·       Bakım gerektirmez.

·       Büyümesini ve yemyeşil görünümüne kavuşmasını beklemeniz gerekmez.

·       Her mevsim aynı kalmaya devam eder.

·       Canlı olmadıkları için her yerde kullanılabilir.

·       Monte işlemi kolaydır ve yardım gerektirmez.

·       Özel ölçülerde yapılır ve kişiselleştirilebilir.

·       Ucuzdur.

Bambu Seperatör Fiyatları

Dekorasyon için herkesin belirli bir bütçesi bulunur. Bütçesini doğru yönetebilen kişiler, hayalindeki tasarımı yaşam alanlarına aktarabilir. Bu aşamada, dekoratif öge olarak tercih ettiğiniz yapay bambu seperatör fiyatlarını merak ediyor olabilirsiniz. Sizlere şunu söyleyebiliriz ki bu bitki, son derece ekonomik ve düşük maliyetlidir. Zira uzun ömürlü bir yapay bitki olan bambu seperatör, bakım gerektirmediğinden yıllar boyu ekstra bir bütçe ayırmanıza gerek olmayacaktır.

Bambu seperatör fiyatları, ürünün özelleştirilebilir olması nedeniyle net olarak belirtilemez. Fakat taleplerinizi WhatsApp destek hattı üzerinden icmekan.com ilettiğiniz anda sizlere yardımcı olabiliriz. Standart ölçülerimiz ise 100 cm×70 cm’dir. Her paket içerisinde bir adet saksı, dekoratif taşlar ve 9 adet sık yapraklı bambu bulunmaktadır.  Bambu seperatör ile yaşam alanlarınızın hoş bir görünümü olmasını sağlayacak ve tasarımınızı doğanın bir yansımasıyla zenginleştirebileceksiniz.