Menu
Your Cart

Siparişine Özel  %20 İndirim Fırsatı! 

Seperatörler

Seperatörler
Yapay Bambu Seperatör Yapay Bambu Seperatör
En Çok Satanlar -19 %
Yapay bambu seperatör, evlerinizde veya iş yerlerinizde dekoratif amaçla kullanabileceğiniz bitkilerdendir. Bakımı ve temizliği kolay olan bambu seperatör, uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmıştır. Canlı bitkilerle ilgilenmeye vaktiniz yoksa ve doğaya özlem duyuyorsanız, bambu seperatör satın a..
4.003,29₺ 4.964,08₺
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Bambu Seperatör

Bambu seperatör gerek kullanım basitliği gerekse görüntüsü bakımından özellikle ofislerde ve toplu alanlarda daha sık tercih edilmektedir. Güzellik salonları gibi pek çok iş yeri ve ofis alanlarında bambu seperatörler tercih edilmektedir. Özellikle özel hastanelerde ve daha pek çok sağlık kuruluşunda bambu seperatör sayısı oldukça fazladır. Bambu seperatörler sayı olarak değişim gösterebilmektedir. Bambu seperatörler beşli olabildiği gibi daha fazla daha az alternatifli olarak da satılabilmektedir.

Bambular yüzyıllardan beri kullanılan bir ağaç türüdür. Bambular özellikle Asya ülkelerinde yüzyıllardır bir dekorasyon unsuru olmaktadır ancak günümüzde tüm dünyada tercih edilir hale gelmiştir. Bambu pek çok yerde yetişme kapasitesine sahiptir ve bu nedenle de bambu seperatörler daima sağlıklı görünmektedir.

Seperatör Nedir?

Seperatör aslında bir oda ayırıcı olarak bilinmektedir. Oda ayırıcı terimi aslında mini bir duvar olarak da düşünülebilmektedir. Var olan geniş bir mekana duvar eklemek yerine aslında seperatörler ile odaları ayırmak ve birden fazla oda elde edebilmek mümkün olacaktır. Seperatörler büyük olabileceği gibi bir duvar büyüklüğünde olabilmesi de mümkündür. Bu nedenle aslında oldukça çeşitlidir. Aynı zamanda malzemesi de değişim göstermektedir. Yani demirden yapılabildiği gibi plastikten ya da bambudan dahi yapılabilmektedir. Ahşap da sık görülen bir örnektir. Bambu seperatör de sık tercih edilen seperatör örneği olmaktadır. Boyutları da değişime açıktır. Evlerin içerisinde genelde oturma odasında kullanılan seperatörler bazı zamanlarda büyük duvarlar değil oldukça minimal bir biçimde iki odayı birbirinden ayıran paravanlar da olabilmektedir.

Bambu Seperatör Nedir?

Seperatör kullanımı tüm dünyada gerek ahşap gerekse demir gibi pek çok malzemeden yapılarak kullanılmaktadır. Bambu seperatör ise seperatörlerin farklı bir versiyonu olarak ortaya çıkmıştır. Bambu seperatör oldukça yaygındır. Boy ve genişlik olarak değişim göstermesi nedeni ile her alana uygun örnekleri bulunmaktadır. Bambu seperatörler artık pek çok ülkede ve pek çok yerde kullanılabilmektedir. Evde de bambu seperatör kullanımı yaygınlaşmıştır. Yeşil ve ahşabın bir arada yer alması görüntü bakımından da oldukça iyi bir dekorasyon ürünüdür. Ahşabın tonu değişebilmektedir. Genelde bir kalıp halinde ve dikdörtgen olarak satılan bambu seperatörlerin yerleştiği yerde toprak ve çakıl taşları bulunmaktadır. Bu taşların da renkleri değişebilmektedir. Bunları kaplayan ahşap parçalar da açık kahve veya koyu kahve olabildiği gibi beyaz ve siyah örnekleri de söz konusudur. Kütüğe sıralanmış örnekleri ise son yıllarda popülerdir.

Bambu Seperatör Nerelerde Kullanılır?

Bambu seperatörler bir duvar olarak kullanılabildiği gibi bir aksesuar olarak da kullanılabilmektedir. Bu tercihe bağlı bir durum pek çok farklı örnek görebilmek mümkündür. Bunlara örnek olarak özellikle kapalı alanlarda tercih edilmektedir. Bu hastane olabildiği gibi, tüm kurum ve kuruluşların binalarında ve bunlar gibi pek çok şirkette de bambu seperatör görmek mümkündür. Özellikle yeni ve modern binalara doğal eklentiler sunmak açısından bambu seperatör oldukça olumlu bir etki etmektedir. Bunlar dışında kafeler ve restoranlarda da sık sık kullanılmaktadır. Sadece Asya restoranlarında değil tüm restoranlarda ve pek çok mekanda daha bambu seperatör kullanımı yaygındır. Evlerde de balkonlarda farklı bir dekorasyon unsuru olarak sık sık rastlanmaktadır. Bunlar dışında evde kalorifer petekleri önünde ve bir şeyleri kapatmak isterken de aslında asıl görevi olan seperatör olarak da kullanılabilmektedir. Günümüzde genelde kafe ve restoranlarda yine seperatör olarak masaları ayırmak için tercih edilebilmektedir. Bu gibi esas görevini yapan örnekleri olduğu gibi aynı zamanda sadece görsel olarak kullanılan örnekleri de bulunmaktadır.